Podpořte nás

Skautské oddíly mají na svou činnost často velmi malý rozpočet. Kvůli růstu členské základny navíc bojují s nedostatkem dospělých vedoucích, dobrovolníků a kapacitou kluboven. Řada z nich je již desítky let “dočasným řešením” a i přes usilovnou údržbu chátrají, jiné mají nedostatečnou kapacitu. Situace našeho oddílu není jiná. Prosíme vás proto o vaši podporu. I malá pomoc nám pomůže dále dělat naše okolí lepším, přinášet radost a dobrodružství holkám a klukům z naší obce a ještě k tomu je připravit na dospělý život. Děkujeme!

Vaše podpora = naše dobré skutky

Naše dobrodružství, dobré srdce a dovednosti si nenecháváme sami pro sebe. Společně (v rámci družin, oddílu i jako celé středisko) konáme dobro při různých příležitostech:

Každý rok těsně před Vánocemi rozdáváme Betlémské světlo na náměstí. Foto: Zuzana Havlínová – Pipla

Rozdávání Betlémského světla
Skauti a skautky rozváží světlo míru a klidu po celé Evropě. Náš oddíl na tom není jinak!

A tohle všechno děláme bez nároku na odměnu. Jen za dobrý pocit! <3

Jak nás můžete podpořit?

Šiřte dobré jméno skautingu

Pokud jste hrdí skautští rodiče, máte rádi naše aktivity nebo jste sami ve skautu někdy byli, budeme rádi, když o nás budete v pozitivním světle mluvit častěji. Třeba tím pomůžete vaším známým-rodičům, kteří pro své dítě hledají smysluplné a rozmanité trávení volného času.

Podpořte rekonstrukci naší klubovny

Během podzimu, zimy a jara je nám oporou naše klubovna. Můžeme se zde schovat před nepříznivým počasím a učit se spoustě dovednostem a znalostem.

Darujte věc či materiál

Provoz našeho oddílu, tábora a aktivity v přírodě často vyžadují vybavení, které se častým používáním opotřebí (např. lana, nádobí a další). Rádi také zkoušíme nové aktivity.

Momentálně proto sháníme:

Chcete nám pomoci? Zkontaktujte vedoucí střediska a domluvte se na podrobnostech. Děkujeme!

Co vám můžeme nabídnout

Podle rozsahu vaší podpory vám rádi nabídneme poděkování v různých podobách.

Poděkování a propagace

Logo na našem webu či newsletteru, poděkování v článcích k závěru školního roku v lokálních médiích či plachta/cedule na plotu pozemku naší klubovny.

Šíříme radost

Pro zaměstnance podporujících firem či jejich děti rádi uspořádáme program o délce dle domluvy.

Jak se vám můžeme odvděčit za vaši podporu? Domluvte se s vedoucí našeho střediska. Děkujeme!